HOME

Histori prekëse: Ja si ia shpëtoi jetën Behgjet Pacolli gruas sime! (Video)

Këtë të diele në emisionin më të shikuar në vend ‘Kojshia Show ‘mysafire ishte, Selim Pacolli, nënkryetari i Komunës së Prishtinës, dhe njëherit vëllai i humanistit dhe politikanit, Behgjet Pacolli.

Selim Pacolli, emocionohet fort kur një burrë i tregon se si Behgjet Pacolli i shëroi gruan.

Shiheni minutën e 20 për ta pare këtë moment emocionues!!/Infokosova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *