LAJME

Hoti tallet me Sveçlën: Nuk të njohin bre Xhelal në Drenicë, rri ka Dragodani

Ish zëdhënësi i Vetëvendosjes, Shkodran Hoti është tallur me vizitën e anëtarit të Vetëvendosjes, Xhelal Sveçla në Skënderaj, shkruan Gazeta Metro.
Hoti ka shkruar se Xhelal Sveçla ka shkuar në Skënderaj duke menduar se do ta pengojnë si Albin Kurtin dhe ka llogaritur se do të del pak show,
Mirëpo sipas Hotit, Sveçlën nuk e njohin në Skënderaj, por vetëm në Dragodan të Prishtinës.

Postimi i plotë:
Xhelali paska shku sot në Skenderaj. Garant ka pritë që e pengojnë si Albinin dhe ka llogaritur se del pak show.

Po s’të njohin bre Xhelal. Rri ka Dragodani.//gazetametro.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *