HOME

“I kam alergji gratë” Shpërthejnë komentet ndaj babait: Kte as CIA nuk e zberthen dot, jo më Arbana

Shperthen komentet ne rrjetet sociale pas historise se mbrëmshme në emisionin Dua te te bej te lumtur. Ja cfare komentuan ndjekësit ne youtube
Këto janë disa nga komentete me te pelqyera:

Kte burrin as CIA nuk e zberthen dot,jam i sigurt qe i di gjithçka ky 😂😂😂😂😂😂😂😂
Ma mir se te ka lan ne jetimore sa me te rrit ai rryp thote nje tjeter komentues, transmeton shqiptari.net
Djali shume i edukuar dhe i shkathet ndersa Rahimi psikopat.

O zot sa kam qesh kur thot sdua te shoh gra me sy
Ky qenka shejtan dhe budalla.. Xaxa😁😁
Mos e ka shit ky gruan ne Maqedoni?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *