HOME

Këngëtarja e talentuar Merita Latifi, publikon koverin e ri “Paska qen kismet”

Merita Latifi me talentin e saj në muzikë, ka arritur që të marrë vëmendjen e publikut duke publikuar disa këngë (cover), të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Zëri i saj karakteristik dhe mënyra e interpretimit të disa këngëve që i ka publikuar, ka bërë që ajo të mbledhë miliona shikime në Youtube.

“Paska qen Kismet”, “Pika e zez”, “Pse spo dalim” dhe “Qa me bo” janë disa nga këngët që ajo i ka interpretuar në mënyrën më të mirë duke mos i shpëtuar veshit të publikut që e kanë pritur mjaft mirë.

Kujtojmë që kënga “Qa me bo” ka grumbulluar hiq më pak se 4.2 milionë shikime në Youtube. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *