HOME

Kjo është Nëna shqiptare e cila e shkatërroi ushtrinë serbe në koshare(VIDEO)

Ish komandanti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Nasim Haradinaj ka qenë i ftuar në “N`Kosovë Show”.

Nasim Haradinaj e ka treguar një histori që kishte ndodhur në luftën e fundit në Koshare, shkruan AlbanienShow

” Më bëri përshtypje, sa po rrini knej pse spo dilni me bo një aksion është krej kollaj unë i thash moj loke kishe dojsha mi tregu që t`i nuk din çka është lufta. Tha jo lokja ta vizaton planin se unë jam kanë ushtare e Enver Hoxhës ta bëjë skicën. I thash bëma pra planin, e bëri planin. Shkuam dhe qa ditë i keni të lajmëruar 48 serb të vr.am. Na nuk mendojna që janë kanë 48, ne mendojm qatu diku 70-80″ tha Nasim Haradinaj

Shikojeni videon më poshtë./AlbanienShow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *