HOME

Kjo është vlera marramendëse e të hollave që u vodh.ën te KEDS-i në Prizren

Zgjidh gjuhën

Kjo është vlera marramendëse e të hollave që u vodhën te KEDS-i në Prizren
Viber IconINDEKSONLINEE Martë, 02 Mars 2021 14:24
Indeksonline dje ka raportuar se dy persona të armatosur me armë të shkurtra dhe me maska kanë hyrë në zyrat e KEDS-it në Prizren ku aty kanë grabitur një shumë të konsiderueshme të parave.

Burime të Indeksonline thonë se vlera e të hollave që u vodhën aty kap shifrën prej 95 mijë eurosh.

Ndryshe, ky rast është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës.

Rr. “Sylejman Rrotlla”, Prizren 01.03.2021 – 15:01. Raportohet se dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve të zjarrit, kanë arritur të grabisnin para të gatshme nga zyra e pagesave të një kompanie. Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *