HOME

Ky është dedikimi më i bukur romantik që Adriana Matoshi i bëri të dashurit

Aktorja Adriana Matoshi po jeton një histori të bukur dashurie, me gjasë më të ëmblën dhe pasionanten në jetë, shkruan “Kosovarja”.

Adriana, e cila është ndarë nga bashkëshorti i parë, me të cilin ka katër fëmijë, është në lidhje me futbollistin Keith.

Çifti e kanë deklaruar publikisht dashurinë e madhe që ndjejnë për njëri-tjetrin, madje këtë e kanë bërë edhe publikisht përmes emisioneve televizive.

Sot, aktorja përmes një storie, ka shprehur gjithë admirimin për të dashurin, përmes një video të tij nga Parisi. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *