HOME

Lajmin e shum pritur e jep Arbenita mirpo komenti i nje fansi te ben me lot te qeshesh

Fero dhe Arbenita ditën e djeshme kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre dhe lidhjen e gjatë që kishin.

Këtë lajm ata e ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale. Pas lajmit të martesës, nga çifti sot na vjen një lajm tjetër. Arbenita është shtatzënë e kjo tashmë është e konfirmuar.

Mediat kanë siguruar një foto nga ceremonia e martesës ku Arbenita shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e veshur me fustan të kuq, teksa pozon krah Feros dhe prindërve.

Modelja dhe reperi nuk kanë folur ende mbi pritjen e ëmbël, por siç duket lajmin e kanë mbajtur të fshehtë për një kohë të gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *