SHOWBIZ

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj.

Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave trupore, ajo shpesh arrin që të mahnit 1.4 milion ndjekësit.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, Marina ka zgjedhur të ndajë setin e ri fotografik që ka realizuar.

Bukuroshja bione shihej e veshur e tëra me ngjyrë vjollcë, derisa në këtë paraqitje kishte vënë në pah gjoksin e formësuar.

“Vetëm vjollcë”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *