HOME

Melinda provokuese edhe në shtëpi

Melinda Ademi nuk ka shumë ditë që ka lansuar këngën e sa të re “Qa din ti”.

Si zakonisht ajo rrëmbeu vëmendje me paraqitjen e saj, madje edhe reperes Gjira i doli punë të merret me ‘zhveshjen e saj, por që pas disa ditësh i kërkoi falje publike, shkruan “Kosovarja”.

Por Melinda nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo po shijon suksesin e këngës së saj e cila u mirëprit nga fansat dhe arriti 4 milionë klikime.

E sot këngëtarja ka treguar se me veshje provokuese rri edhe në shtëpi./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *