HOME

Mensur Safqiu “tallet“ keq me Meliza Haradinajn “Kalon në VV”

Meliza Haradinaj-Stublla dje ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryediplomates dhe Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

Dorëheqja e saj është komentuar dukshëm në rrjetet sociale.

Ndërsa më vonë në një postim në rrjetin social “Facebook, aktori Mensur Safqiu i njohur si “Sheqa” nga seriali “Egjeli” ka komentuar duke thënë se kalon në Vetëvendosje.

“Kalon ne VV!”, ka komentuar Safqiu në një postim.

Sipas Lekajt, vendimi për dorëheqje është i ngutshëm dhe ka ardhur në një moment jo të përshtatshëm.

Kjo pasi që, sipas tij, një veprim i tillë është dashur të merrej atëherë kur racionaliteti vendoset mbi emocionet personale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *