LAJME

Milaim Zeka përloteti i afërmi i familjes i nuk i mbijetoi sëmundjes, vdiq në moshën 23 vjeçare

Milaim Zeka përloteti i afërmi i familjes i nuk i mbijetoi sëmundjes, vdiq në moshën 23 vjeçare

Milaim Zeka është përlotur, deri sa po rrëfente për nipin e tij tashmë të ndjerë, shkruan Kosova24.
Zeka thotë se nipi i tij ka vdekur shkaku i diagnozes, “Doktorët i kan thanë se ske kurgja ndërsa ai 70% të trurit e ka pas me kancer”.
Ai ishte i diagnostifikuar me një sëmundje të rëndë në tru. Denisi ishte duke studiuar arkitekturën mirëpo ai nuk i mbijetoi sëmundjes dhe vdiq në moshën 23 vjeçare, transmeton Kosova24.
Ai shtoi se shkaku i diagnozës, vdesin 90% të pacientëve në Kosovë.

Rrëfimi i Milaim Zekës për nipin e ndjerë, fillon në minutën 1:23:00./Kosova24/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *