HOME

Milaim Zeka: Vetëvendosje dhe Lista Serbe kanë aleancë të fshehtë, punojnë kundër Kosovës

Ish-deputeti dhe analisti politik, Milaim Zeka ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje dhe Lista Serbe kanë aleancë të fshehtë dhe se punojnë bashkë kundër shtetit të Kosovës. Zeka ka ftuar qytetarët të jenë të kujdesshëm.

“Lista Serbe dhe VV bashkë. Në të kaluarën kanë pasur aleancë të fshehtë. Tash ashiqare: vetëm këto dy parti po mundohen që të dëmtojn shtetin e Kosovës.

Albin Kurtin duhet me qu mi ru delet përfundon ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *