HOME

Momenti Kur Spikeri I Lajmeve Pëson Su.lm Në Zemër Live (Video)

Vetëm dhjetë ditë pasi u pajis me një stimulues kardiak, një prezantues sportiv televiziv pësoi një at;ak në zemër në transmetim direkt. Sukru Oytan mund të shihet në pamje duke hyrë poshtë tavoline, përpara se të rrëshqiste nga karrigia e tij dhe të binte në dyshemenë e studios.

Skenat befa;suese u regjistruan në një kanal televiziv lokal në provincën Eskisehir të Turqisë. Ndërsa analizon ndeshjen e parë të Spanjës Toto 1 Eskisehirspor-Umraniyespor, Oytan befas komentatori ndalon, raporton tech2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *