SHOWBIZ

Në mes të borës e veshur me bikine, Policja më tërheqëse e Kosovës provokon nga Brezovica

Linda Aliu njihet ndryshe edhe si Policia më tërheqëse e Kosovës, Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka provokuar me disa foto tejet tërheqëse nga Brezovica, ajo shihet në një ambient me borë e veshur me bikine.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformën e Policisë së Kosovës duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk.

Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *