HOME

Nëna shqiptare emocionon Bekim Jasharin e Marin Memën, ja çfar ju tha !

Këtë të diele mysafirë në episodin e parë të emisionit “Kojshia Show” që shfaqet çdo të diel nga ora 22:00 në RTK ishin të ftuar Bekim Jashari dhe Marin Mema, shkruan InfoKosova.
Në minuten e 50 hyri në sken një Nënë shqiptare që i emocionoi shume dy të ftuarit./InfoKosova/
Ndiqeni minuten e 50 te emisionit:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *