HOME

Nënën e kemi parë, por babai i Beart Rexhepit befason sa i ri duket

Beart Rexhepi u bë i njohur nga emisioni Përputhen.

Ku tani është në lidhje me Tea Trifonin.

Disa ditë më parë u shpërnda një fotografi e nënës së tij që dukeshin shumë të njëjtë.

Ndërsa, në një fotografi që e ka postuar motra e Beartit bashkë me babain e tyre duket më ndryshe nga fëmijet dhe shumë i ri./Infokosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *