HOME

Nga burime te mbrendshme te sallonit Hair Style Tregojne se 3700 euro kushtoj grimi i Albin Kurtit per foto

Floktari Armend Gashi ka publikuar disa fotografi ku shihen duke u grimosur disa prej kandidatëve për deputetë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai ka publikuar foto të Albin Kurtit, Arben Vitisë, Glauk Konjufcës, Albulena Haxhiut dhe Saranda Bogujevcit,
Ata duket se kanë shkuar për t’u rregulluar për t’i realizuar fotografitë për zgje dhjet e 14 shku
rtit.

Nga burime te mbrendshme te sallonit Hair Style Tregojne se 3700 euro kushtoj grimi i Albin Kurtit per foto

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *