HOME

Nga ‘shtëpitë e barit’ në Angli, nuk përmbahet Stresi: Do t’ju q* krejt ç’ka ju mban pragu

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj gjithnjë ka qenë protagonist, por së fundmi mori tepër vëmendje pasi u përfshi në protestën e qytetarëve kundër Policisë së Shtetit, pas vr asjes së Klodian Rashës.

Reperi Stresi pas doli publikisht dhe ofendoi kryeministrin Rama, e që më pas e kërc ënoi, u shpall në kërkim dhe u largua nga vendi. Ai vizitoi disa shtete dhe tani është në Britani të Madhe.

Ai ka publikuar disa video dhe shkrime në Instagram, ku duket se është tepër i revoltuar me miqtë e tij, që sipas këngëtarit e kanë lënë në baltë.

Arkimedi i ka shpallur “luf të” dhe u ka bërë dalje, teksa i “kërc ënon” duke i thënë se nuk do mund të kalojnë as urën e Kukësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *