HOME

Njihuni me QENlN më GJlGAND në botë (Video)

Ky qen mund të quhet si njëri ndër më të mëdhenjtë që ekziston në këtë botë.

Burri nga Kina Veriore rreth të 60-ve ka një qen aq të madh, saqë ia kalon edhe vet atij kur është ulur.Në këto pamje të realizuara vitin e kaluar në provincën Hebei, shihet qeni i gjatë një metër.

Sipas pronarit, qeni tani i ka mbushur pesë vite dhe është i shëndoshë e i fortë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *