LAJME

PAMJE PA KOMENT/ Ujëvara e Mirushës fryhet si kurrë më parë nga reshjet e fundit

Dy ditët e fundit si pasojë e reshjeve të mëdha të borës dhe shiut, janë shkaktuar vërshime e përmbytje gjithandej vendit, duke krijuar edhe dëme të mëdha materiale.

 

 

Megjithatë natyra ka krijuar edhe pamje spektakolare siç edhe kjo që po shihni.

 

 

IndeksOnline sot ka qenë në Ujëvarën e Mirushës, ku sjellë fotografi e video të kësaj perle, e cila ka marrë pamje fantastike./IndeksOnline.com

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *