HOME

Përfshihet nga flakët banesa në zonën e ‘Freskut’, zjarrfikësja me urgjencë drejt vendngjarjes

Një banesë në zonën e Freskut në kryeqytet është përfshirë nga flakët paraditen e sotme.

Në bazë të raportimeve paraprake bëhet me dije se kemi të bëjmë vetëm me dëme materiale.

Zjarrfikësja ka shkuar me urgjencë në vendngjarje dhe ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve, ndërkohë që grupi hetimor po heton për shkaqet e rënies së zjarrit.

Vijon….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *