HOME

Po ftohtë nuk pati? Këngëtarja shqiptare e njohur ka dalë gati pa gjë në dëborë dhe u shtri….

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke i bërë të kuqe.
Ajo ka rrë mbyer vëmendjen me një video të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej duke u hedhur në dëborë, ndërsa ishte e veshur me të brend shme.

Videoja mori vëmendjen e madhe nga ndjekësit dhe nuk u lanë pa u komentuar format e saj. Bukuroshja e cila jeton në Stamboll të Turqisë i ka bërë për vete fansat edhe me këtë ndryshim drastik të pamjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *