HOME

Po këndonte në një dasmë, Big Mama merr propozim për fejesë

Big Mama ashtu sikurse edhe kolegët e saj, është shumë aktive me performanca gjatë kësaj sezone, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ishte e ftuar të argëtonte të pranishmit në një dasmë, por i ndodhi ajo që nuk e priste.

Një djalë i afrohet asaj ulet në gjunjë dhe me një buqetë lule në duar i propozon martesë Big Mamës.

Ajo i publikoi fotografitë nga ky moment dhe shkruan “Na ndodhi edhe kjo”. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *