HOME

Policia gjatë patrullimit zbulon bastoren ilegale në kryeqytet

Një njësit policor, gjatë patrullimit në Prishtinë, të martën mbrëma, kishte hasur në një lokal pa emër, në të cilin kishin qenë katër persona duke zhvilluar lojëra fati.

Lidhur me rastin, si prova materiale janë sekuestruar tri shtëpiza të kompjuterëve, një printer dhe një DVR, transmeton IndeksOnline.

Ende nuk është bërë identifikimi i pronarit të lokalit, kurse rasti vazhdon të hetohet./IndeksOnline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *