HOME

Publikohet foto e Atdheut me të dashurën e tij

Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdheu është parë në ditën e të dashuruarve në krah të një vajze tjetër e cila nuk është pjesë e programit.
Atdheu në fillim kishte hyre me pëlqim për Anën, e cila u largua më vonë pas skandalit me Arjonin

Ndërsa ai vazhdoi të kishte takime me Sindin dhe Melisën, ku kjo e fundit u largua pas shumë thashethemeve për një lidhje të mundshme me ish-konkurrentin, Andin.
Në rrjete sociale është duke qarkulluar një foto e tij në krah të një biondine, që sipas ndjekësve ajo është e dashura e tij./Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *