HOME

Reagimi i parë i Enver Hoxhajt, një foto me Endritin e Klestorin

Enver Hoxhaj nuk ka komentuar ende sondazhet e publikuara në media.Kreu i PDK-së sapo ka publikuar një foto me djalin e ish-presidentit Thaçi dhe ish-kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.“Me djemtë e heronjve të gjallë të luftës dhe të paqes, Endritin dhe Klestorin” shkruan Hoxhaj në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *