HOME

Rita Ora duket mahnitëse në Australi, teksa merr vëmendjen me veshjen shumëngjyrëshe

Ajo aktualisht është në Down Under të Sydneyt ku do të fillojë rolin e saj si gjyqtare në “The Voice Australia”.

Dhe Rita Ora dukej mahnitëse ndërsa ‘mbylli një ditë të gjatë por emocionuese’, kur u shfaq e veshur me një bluzë të rastësishme dhe pantallona lëkure me ngjyra.

Këngëtarja, 30 vjeçare, i ndau disa fotografi me ndjekësit e saj në llogarinë personale në Instagram me 16 milionë ndjekësit e saj të martën, shkruan DailyMail.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo veshi një bluzë të zezë me shkronja të bardha dhe të kuqe në pjesën e përparme e cila kombinohej me pantallonat e saj të pazakonta.

Këngëtarja e hitit “Bang Bang” i la flokët e saj bionde të lirshme, që i binin shpatullave dhe i kornizonin fytyrën.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ajo buzëqeshi për kamerën me një fytyrë plotë me makijazh, duke marrë vëmendjen me buzët rozë dhe një ngjyrë të lehtë në sytë e saj.

Ylli shqiptarë kishte përzgjedhur aksesorë minimalë, vetëm duke shtuar disa unaza në pamjen e saj, por duke përdorur syze dielli të kuqe që përputheshin ndërsa pozonte në një çast.

“Sapo përmbyllëm një ditë të gjatë, por emocionuese !! A keni dëgjuar akoma zhurmë?”, ka shkruar Ora në mbishkrimin e këtyre fotografive.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Faleminderit të gjithë stacioneve të radios dhe platformave muzikore për mbështetjen! Jam shumë mirënjohëse”, shtoi ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *