LAJME

Shkurta Shfaqet Nga Shtëpia E Saj Në Mushtisht, Po Duket Si Një Zonjë E Rëndë

Shkurte Fejza gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë. Shkurta nuk mungon me postime në rrjete sociale sidomos këtë kohë kur ajo dhe familja e saj janë izoluar në shtëpi për shkak të përhapjes së koronavirusit. Sot, ajo ka postuar një foto nga shtëpia e saj në Mushtihsht, e me këtë pamje Shkurta po duket si një zonjë e rëndë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *