HOME

Shqiponja kap peshkaqenin dhe fluturon mbi plazh

Një skenë spektakolare është realizuar në Myrtle Beach, një vendpushim bregdetar në Karolinën e Jugut.

Videoja e realizuar nga Ashley White, filmuar nga ballkoni i saj me pamje nga plazhi i Myrtle Beach, tregon një shqiponjë e cila ka futur nën kthetra një peshk skumbri spanjoll, të quajtur gjithashtu edhe ‘Mbreti Skumbri’, ndërsa fluturonte mbi plazhin e mbushur me njerëz.

Sipas disave, të cilët kanë komentuar filmimin në mediat sociale, gjahu i shqiponjës nuk është një skumbri por një peshkaqen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *