HOME

Shqiptari i bën propozim martese të dashurës në SHBA në mënyrë të veçantë

Shqiptari nga Istogu që jeton dhe punon në New York të SHBA-së i ka bërë një propozim të veçantë për të dashurën e tij.
Në garën humanitare te vrapimit, Astrit Rexhaj, i ka propozuar të dashurës së saj Loretës, të bëhet partnerja e saj e jetës, transmeton Indeksonline.

Sigurisht ky moment ishte emocionues për Loretën dhe që këtë garë e bëri edhe me të veçantë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *