LAJME

Sot zyrtarizohet koalicioni, VJOSA-ALBINI

Pas pak minutash, Albin Kurti dhe Vjosa Osmani do të paraqiten në një konferencë të përbashkët shtypi.

Në këtë paraqitje pritet të zyrtarizohet koalicioni midis Vetëvendosjes dhe listës së udhëhequr nga Vjosa Osmani.

Në konferencë do të bëhen të ditura detajet e marrëveshjes dhe numri i emrave nga lista e Osmanit në partinë e Albin Kurtit./Indeksonline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *