LAJME

Stresi sh përthen ndaj ish-deputetit të PD pasi Basha e futi të gjashtin në listë pas Berishës

Ditën e djeshme dolën edhe listat përfundimtare zgjedhore të kandidatëve përfaqësues. Në Tiranë nga Partia Demokratike ndodhej edhe emri i deputetit Agron Shehaj dhe nuk ka munguar nga ana e tij një falenderim dhe mirënjohje për Partinë Demokratike dhe veçanërisht për kreun e saj, Lulzim Bashën.

“I jam mirënjohës Partisë Demokratike dhe Lulzim Bashës që më dhanë mundësinë për të përfaqësuar Tiranën në Kuvend. Jam i bindur se ne do të fitojmë dhe do të sjellim ndryshimin që kërkon Shqipëria: një qeverisje të përgjegjshme që punon për njerëzit.U uroj të gjithëve një fushatë të mbarë dhe qytetare.” ka shkruar Agron Shehaj në një postim në llogarinë e tij në Facebook.

Por nga ana tjetër nga komentet e shumta në këtë postim nuk ka munguar as komenti i reperit Stresi: “O xhaxhi Mit’hat havari cfare dini ju per PD ? Ju jeni i pari qe keni su.lmuar e mbaj mend flisje ne tel me baben tim I thoje ku je sepse ishe vartes i socialistave tani ata as qe te njohin ty por baben tim se ka ul posht regioni komunist e jo me rilindja perverse”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *