LAJME

Sulmohen zyrtarët policorë në Prishtinë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policorë.

Sipas raportit të policisë, ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 21:15 në rrugën “Fehmi Agani”, në Prishtinë.

LEXO EDHE:
Nipi sulmon axhën, arrestohet
Siç thuhet në raport, dy zyrtarët policorë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjti kanë sulmuar fizikisht zyrtarët policorë. Dy zyrtarë policorë kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *