HOME

Tayna ngacmon imagjinatën me pozën e re, fansat aludojnë për këngë të re

Derisa po i shijon sukseset e realizimeve të fundit muzikore, Tayna vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.Reperja numëron mbi 1.5 milion ndjekës në Instagram, ku kohë pas kohe shpërndan imazhe që ngacmojnë imagjinatën.Kësaj radhe, ajo ka ardhur me veshje që në një formë ekspozojnë pjesën e brendshme duke vënë në plan të parë edhe asetet e saj.


Fotografia ka marrë qindra mijëra pëlqime, ndërsa fansat kanë aluduar menjëherë se Tayna është duke ardhur me projekt të ri muzikor.Në muajt e fundit, këngëtarja ka ardhur me këngë solo dhe bashkëpunime që janë pëlqyer nga fansat e saj.
Realizmi më i fundit është “Magdalena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *