HOME

Upsss/ Moderatorja shqiptare rrëzohet në mes të emisionit

Mbrëmjen e djeshme nisi emisioni “Thumb on” dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën do i shohim në ekranin e Ora News. Mirëpo që në nisje të emisionit pati një incident.

Dy moderatoret e nisën emisionin duke kërcyer me këngën “Lulija”, por duke kërcyer Aulona rrëshkiti. Papritur moderatorja u gjend në tokë dhe i kërkoi ndihmë Fatmës.

Fatma nisi të qeshte dhe më pas kaloi në publicitet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *