HOME

Vajza zbulon që burri po merr avionin me dashnoren, skena në aeroport është e pabesueshme (video)

Një vajzë e re ka zbuluar që burri i saj do të bënte një udhëtim me te dashuren e tij dhe në momentin kur ata do te benin check-in ajo ndërhyn.

Skena është filmuar nga një pasagjer në aeroportin Jose Maria Cordova, në Kolumbi, duke u bërë një video virale.

Në klip shfaqet bashkëshortja që ka kapur për flokësh dashnoren teksa burri përpiqet ta qetësojë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *