HOME LAJME

VIDEO | Njihuni me Antonelën dhe Rinianin, dy konkurrentët e rinj të “Për’Puthen”

VIDEO | Njihuni me Antonelën dhe Rinianin, dy konkurrentët e rinj të “Për’Puthen”

Vajza e re në Përputhen është Antonela Berishaj, e cila në klipin e saj prezantues tha se la Italinë për të gjetur dashurinë.
Ajo është 24 vjeç, ka lindur në Shkodër dhe jeton në Milano ku punon si Visual Mercheardiser.
Ajo menjëherë shprehu preferencat e saj: “Më pëlqen Mevlani, që po bën si interesant tani, dhe Atdheu”.

Djali i ri, një biond me sy bojëqielli. Rinian Leka, 33 vjeç ka lindur në Rrëshen dhe jeton në Tirane/Romë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *