HOME

Video që po ‘çmend’ rrjetin, roja i spitalit shokohet: Fantazma shtyn karrigen

Temperaturat po bien dhe Halloween-i po afron, çka e bën kohën perfekte për një histori me fantazma.

Një video e filmuar nga kamera e sigurisë së një spitali në Indi po bën xhiron e rrjetit.

Në video shihet sesi një karrige lëviz vetë pa e shtyrë askush, duke dalë nga dyert e spitalit.

Në pamje të parë të krijohet ideja sikur karrigia lëviz vetë për shkak të rrotave. Por kur e shikon me vëmendje duket sikur diçka e drejton pasi ajo merr edhe pak kthesë.

Punonjësi i sigurisë i cili ishte në detyrë në këtë moment u shpreh:

“Shkova për të pirë ujë dhe pashë karrigen të lëvizte vetë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *