HOME

Violeta na prezanton me motren e saj binjake, nuk mund ti dalloni (Foto)

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyeerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale. Ajo kohëve të fundit ka qenë pjesë e medieve roze, sidomos pas ndryshimeve të mëdha qe ka bërë.

Violetën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.E në foton e fundit ajo është parë me shoqen e saj të ngushtë me të cilën ngjajnë shumë dhe po duket sikur të ishin motra binjake ja si po duken, ditorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *