LAJME

Xhemi Shehu publikon një foto që Arbana nuk do të donte ta shihte

Djali i Arbana Osmanit, Joni feston ditëlindjen. Moderatorja publikoi disa fotografi të shkrepura ndër vite me të birin, disa prej të cilave të papublikuara më parë. Përkrah këtyre imazheve, Arbana shkroi dhe disa fjalë të ëmbla: “Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime”.

Por ditëlindja nuk është mbyllur me kaq, pasi moderatorja i ka organizuar një festë vogëlushit të saj dhe këtë e ka zbuluar Xhemi Shehu. Kjo e fun dit ka publikuar një fotografi të Arbanës në Instastory, në të cilën shihet e veshur me një fustan të kuq ndërsa mban gjithashtu dhe një shp atë në dorë.

Madje ajo ka bërë dhe shaka me faktin që Arbana shfaqet me shp atë në dorë. “Nga sot e tutje, nuk do të mër zis më kurrë”, ka shkruar me humor Xhemi krahas fotos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *